Bordslampa förgylld brons

408875

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, Louis XV-stil, förgylld brons, elektrifierad, tvåarmad, höj och sänkbar, höjd 56,5 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa förgylld brons

Budhistorik (19 bud)
2778098
1 400
2778059
1 300
2777920
2777982
2777920

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.