Bruno Mathsson & Piet Hein bord

408872

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, etikettmärkt Mathsson International, fanerad i bok, fyra spännben i förkromad metall. höjd 63, diameter 100 cm

Fanérskador

Möbler, Design

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
2777705
900
2777688
850
2777648
2777430
750
2777208
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.