Ljusstakar silver Tore Eldh

408863

TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, stämplade K & EC, Göteborg 1965, kvadratisk form med runda hörn, balusterskaft, fylld botten, höjd ca 18 cm

Fötter med bucklor, ostadiga

Silver

Monter 6

Ljusstakar silver Tore Eldh

Budhistorik (22 bud)
2780951
2781013
2780951
1 600
2780908
2780921

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.