Maurice Elie Sarthou oljemålning

408829

MAURICE ELIE SARTHOU (Frankrike, 1911-1999), "Bariques et filets", signerad M E Sarthou, olja på pannå, ca 24 x 33 cm

Fack 14

Budhistorik (7 bud)
2778580
1 300
2775570
2778576
2775570
2775569
700

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.