Roland Svensson färglitografi

408824

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kall soldag", signerad roland S, HC II/XLV, färglitografi, ca 35x49 cm

Fack 7

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (19 bud)
2778552
2779024
2778552
1 900
2778536
1 800
2777427
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.