Mari Simmulson

408821

MARI SIMMULSON, figurin, kvinna, Uppsala Ekeby, 1960-tal, delvis glaserad keramik, höjd ca 42 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Mari Simmulson

Budhistorik (11 bud)
2770707
2777369
2770707
1 900
2777368
1 800
2770707
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.