Stolar stapelbara

408806

STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, björk, märkta Monteringsfabriken Dala-Järna, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, skador

Hylla 8

Stolar stapelbara

Budhistorik (3 bud)

2777683
2776959
2769536

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.