Axel Fridell oljemålning

408789

AXEL FRIDELL (1894-1935): Kustbild, signerad och daterad A Fridell 1918, olja på duk, ca 54x66 cm

Mindre färg "skada"

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Axel Fridell oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2778817
3 600
2776934
3 200
2775419
2775418
1 600
2765866

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.