Kelim

408775

KELIM, östanatolisk, Malatya, omkring år 1900, ca 335x168 cm

Slitage, mindre lagningar

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Kelim

Budhistorik (15 bud)
2777552
950
2768601
900
2763753
850
2760232
2763752

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.