Ingerborg Lundin vas

408774

INGEBORG LUNDIN, vas, Orrefors, 1965, Ariel, geometrisk dekor i blått mot svagt gultonad fond, signerad Orrefors Ariel Nr. 503 O Ingeborg Lundin, höjd 16 cm

Smärre bottenrepor

Glas, Konstglas

Ingerborg Lundin vas

Budhistorik (12 bud)
2778818
6 200
2779696
6 000
2778818
5 800
2779695
5 600
2778818
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.