Veikko Aaltona

408769

VEIKKO AALTONA (1910-90): Blomsterstilleben, signerad och daterad v. Aaltonen -61, blandteknik, ca 62x49 cm

Fack 42

Veikko Aaltona

Budhistorik (5 bud)
2778074
500
2777103
450
2778073
2777103
2763317

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.