Ytterdörrar 1 par

408765

SPEGELDÖRRAR, 1 par, 1900-talets början, med fönster, ca 206x68 cm, 18 extra glasrutor medföljer

Slitage, senare renovering och komplettering

Rum 2

Ytterdörrar 1 par

Budhistorik (10 bud)
2778770
950
2778769
900
2778768
850
2778767
2777994
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.