Richard Ryan Mi sono perso a Roma

408692

RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 277/350, silkscreen, ca 63x47 cm

I mapp, oramade

Budhistorik (19 bud)
2778812
1 300
2778758
2778808
2778758
2778757

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.