Pelarbord 2 st

408663

PELARBORD, 2 st., 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor på pelarfoten, varav ett med lejonfötter, höjd 77 respektive 74 cm, diameter 46 respektive 47 cm.

Slitage och smärre skador

Rum 6

Pelarbord 2 st

Budhistorik (6 bud)
2781050
2776702
2776701
950
2773978
900
2763657
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.