Lars Jonsson färglitografi

408661

LARS JONSSON (född 1952): "November äpplen", signerad Lars Jonsson, EA, färglitografi, bladmått ca 50x69 cm

Fack 54

Lars Jonsson färglitografi

Budhistorik (21 bud)
2779302
2779266
3 800
2779255
3 600
2778064
3 400
2779253
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.