Bruno Mathsson

408627

BRUNO MATHSSON, matbord, björk och björkrot, höjd 72, 240x110 cm

Skador, slitage

Rum 11

Bruno Mathsson

Budhistorik (7 bud)
2776435
4 400
2772129
3 400
2762343
3 200
2761407
2759088
2 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.