Jürgen von Konow

408624

JÜRGEN VON KONOW (1914-59): "Höstdag i Ångermanland", signerad v. Konow, olja på pannå, ca 45x55 cm

Fack 15

Jürgen von Konow

Budhistorik (1 bud)

2761896
2016-09-22 23:41:40
500

2016-09-28 kl 17:04
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.