Gustavianska väggapplicker

408620

VÄGGAPPLICKER, 1 par, 1700-talets slut, gustavianska, förgylld brons, för tå ljus vardera, höjd

Borrade för el

Diverse, Belysning, Metall

Gustavianska väggapplicker

Budhistorik (7 bud)
2762891
12 000
2762862
10 000
2762861
8 200
2762696
4 400
2759656
4 200

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.