Sven Lignell

408613

SVEN LIGNELL, Stilleben, signerad S Lignell, olja på pannå, 61x50 cm

Fack 48

Sven Lignell

Budhistorik (14 bud)
2775956
1 400
2775919
1 300
2775919
2775704
2775916
950

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.