Sven Lignell

408612

SVEN LIGNELL, komposition, signerad S. Lignell, olja på pannå, 50x62 cm

Fack 54

Sven Lignell

Budhistorik (32 bud)
2776171
3 600
2776170
3 400
2776169
3 200
2776164
2776165

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.