Båtmodell

408609

BÅTMODELL, 1900-talets början, "Margareta", totallängd 87 cm

Skador, slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Båtmodell

Budhistorik (11 bud)
2776664
2 800
2776656
2 600
2776641
2 400
2773555
2767718
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.