Herman Lindqvist

408589

HERMAN LINDQVIST (1868-1923): Fartyg på Strömmen, signerad och daterad H Lindqvist maj -17, olja på duk, 43x68 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Herman Lindqvist

Budhistorik (23 bud)
2777006
6 800
2777009
6 600
2777006
6 400
2777005
6 200
2777003
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.