Maj Bring oljemålning

408581

MAJ BRING (1880-1971): Kamelryttare, signerad och daterad Maj Bring 60, olja på duk, ca 46,x55 cm

Fack 37

Maj Bring oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2772092
2767997
2767202
2757019

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.