INGER EKDAHL

408567

INGER EKDAHL (1922-2013): KonstruktionI-II skisser, osignerade, blandteknik på papper, ca 46x32 resp 50x47 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramade

Konst, Teckningar

Rum 9

INGER EKDAHL

Budhistorik (2 bud)

2775577
2764289

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.