J Lindgren ångfartyg

408522

J LINDGREN (1900-tal): Ångfartyg, signerad J Lindgren, olja på pannå, ca 29x40 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica

Fack 41

J Lindgren ångfartyg

Budhistorik (5 bud)
2774971
500
2776018
450
2774971
2769051
2759991

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.