Gustave Reynier olja på pannå

408515

GUSTAVE REYNIER (1859-1937): Utsikt över vatten, olja på pannå signerad GR, i originalram, 25,5 x 43 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 37

Gustave Reynier olja på pannå

Budhistorik (8 bud)
2776920
2776915
1 700
2776278
1 600
2776277
2775623

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.