Wilhelm Kågeskål

408507

WILHELM KÅGE, skål, Gustavsberg, Farsta, blåglasyr, signerad samt Gustavsbergs studio, KÅGE FARSTA, diameter ca 22 cm

Nagg i kanten

Keramik/Porslin

Monter 5

Wilhelm Kågeskål

Budhistorik (6 bud)
2775246
550
2773805
500
2775245
500
2773805
2758664

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.