Olle Bonnier färglitografi

408488

OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonnier, 130/310, färglitografi, 47,5x63 cm

Fack 51

Olle Bonnier färglitografi

Budhistorik (3 bud)

2771874
2771809
2767499

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.