Monica Månsson akvarell

408479

MONICA MÅNSSON (född 1956): "Gammal nyckel", signerad och daterad 1995, akvarell, ca 39x30 cm

Fack 17

Monica Månsson akvarell

Budhistorik (12 bud)
2775925
2775594
750
2775924
750
2775594
700
2775921
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.