Agnes Hällström Paris

408472

AGNES HÄLLSTRÖM (1900-tal), Picnickorg, signerad och daterad A.Hällström -58, signerad a tergo "Stilleben", Paris 1958, olja på duk, 64x49 cm

Ytmärken

Fack 23

Agnes Hällström Paris

Budhistorik (6 bud)
2775877
550
2775679
500
2775586
450
2773611
2770309

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.