Reinhold Ljunggren Trosa 1958

408466

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Vinterskymning, Trosa (Albins hörna, Hedins hörna)", signerad och numrerad R. Ljunggren, 1958, provtryck, färglitografi, bildmått 37x28 cm

Fack 6

Reinhold Ljunggren Trosa 1958

Budhistorik (5 bud)
2776730
500
2776705
450
2769784
2761191
2757923

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.