Roland Svensson

408461

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Skärgård Husarö", signerad Roland S, 13/350, färglitografi, ca 26x44 cm

Något gulnad

Tavelvagn 32

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

2775884
2775598
2760849

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.