Einar Forseth pastell

408426

EINAR FORSETH (1892-1982): Landskap med träd, signerad och daterad -50, pastell, 31x47 cm

Fack 22

Einar Forseth pastell

Budhistorik (1 bud)

2770300
2016-09-26 16:15:13

2016-09-26 kl 16:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.