Rovoljelampa 1800-tal

408417

ROVOLJELAMPA, plåt, 1800-tal, empire, bemålad i grönt, dekor i guld, höjd ca 34 cm

Slitage

Diverse, Belysning

Rovoljelampa 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

2769808
2763890

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.