Barnfåtölj

408412

ÖRONLAPPSSTOL, för barn, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, skuren dekor i bok, sitthöjd 37 cm

fläckar, slitage

Rum 4

Barnfåtölj

Budhistorik (8 bud)
2769284
2769281
2769280
950
2769279
900
2769221
450

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.