Pansarlänk 18 k guld

408410

COLLIER, 18 k guld, pansarlänk, Italien 1990-tal, stämplad med svensk kontrollstämpel samt 750, längd ca 45 cm, vikt ca 80 g

Guld/Smycken

Pansarlänk 18 k guld

Budhistorik (9 bud)
2767345
17 500
2766648
17 000
2764315
16 500
2762695
16 000
2761819
13 000

Slutpris SEK:
17 500
1 677 EUR, 1 969 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.