Kina Kanton

408408

VASER, TEDOSA, SKÅLAR, FAT, 6 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, kanton, underglasyblått, höjd ca 5-17 cm

Nagg, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Kina Kanton

Budhistorik (17 bud)
2776719
2776715
2776718
2776715
950
2776714
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.