Ljusplåtar mässing

408378

LJUSPLÅTAR för 1 ljus vardera, 1 par, 1900-talets början, punsad mässing, signerade och daterad AH 14, höjd ca 37x15 cm

Diverse, Allmoge

Ljusplåtar mässing

Budhistorik (17 bud)
2760628
2768823
2760628
2768821
950
2760628
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.