Emma Sparre akvarell

408368

EMMA SPARRE (1851-1913), tillskriven: "Samtalet", monogramsignerad ES, akvarell, ca 15x15 cm

Konst, Äldre måleri

Emma Sparre akvarell

Budhistorik (5 bud)
2767719
500
2767717
450
2767712
2767708
2767645

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.