Docka med Vagg

408337

DOCKA med VAGG, omkring 1900, rödmålad, docka med proslins huvud, vaggans längd ca 31 cm

Slitage, skador

Leksaker

Docka med Vagg

Budhistorik (3 bud)

2765364
2752062
2749678

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.