Bordsur

408335

BORDSUR, sent 1800-tal, gipsalabaster samt förgylld urtavla, höjd 44 cm, nyckel finns

Smärre nagg, lagningar,

Klockor/Ur

Rum 19

Bordsur

Budhistorik (14 bud)
2767835
2768176
950
2767835
900
2764668
850
2764668
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.