David Wallin

408329

DAVID WALLIN (1876-1957): "Vila vid bäcken omkr 1900-1906", signerad D. Wallin, olja på pannå, 37x33 cm

David Wallin

Budhistorik (1 bud)

2769144
2016-09-25 23:58:55

2016-09-26 kl 16:24
Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.