Märklin lok och vagnar

408282

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1940-50-tal, bestående av ånglok G 800 (i skadad fabriksförpackning), resturangvagn 342, sovvagn 343

Tendern med urtaget kol, smärre skador

Diverse, Leksaker

Märklin lok och vagnar

Budhistorik (5 bud)
2769379
2762615
1 600
2755742
2752040
2751887

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.