Waldemar Lorentzon

408277

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Figur med cykel vid hus, signerad Waldemar Lorentzon, H. C., färglitografi, 11x44 cm

Fack 2

Waldemar Lorentzon

Budhistorik (24 bud)
2767144
2767140
1 900
2767136
1 800
2767131
1 700
2767128
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.