Matbord England

408261

MATBORD, iläggsskiva, 1800-tal, England, balusterformade ben med kannelyrer, hjultrissor, höjd ca 73, 145x12, en iläggsskiva ā 46 cm

Utdragsvev saknas, ytslitage

Möbler, Matbord

Rum 3

Matbord England

Budhistorik (6 bud)
2769381
2768882
2765595
1 900
2764999
650
2764533
600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.