Malcolm Morley

408252

MALCOLM MORLEY (född 1931): (2),
Arles / Miami, färglitografier, signerade och numrerade Malcolm Morley 27/150, editerad av Shorewood Atelier.
S. 61 x 86 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Malcolm Morley

Budhistorik (6 bud)
2780818
500
2780448
450
2780817
450
2780448
2767633

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.