Handspegel

408247

HANDSPEGEL, jugend, 1900-talets början, dekor med kvinnofigur, höjd 26 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Handspegel

Budhistorik (8 bud)
2780435
600
2779905
550
2778460
500
2779904
500
2778460
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.