Nattduksbord funkis

408233

NATTDUKS/SIDOBORDSBORD, 2 st., snarlika, 1930-tal, funkis, bemålat trä med kromad metallstomme, höjd ca 62, 66x40 cm

Senare bemålade, slitage

Rum 20

Nattduksbord funkis

Budhistorik (6 bud)
2769256
500
2766833
450
2766407
2751906
2766406

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.