Fanny Falkner kvinnoporträtt

408231

FANNY FALKNER (1891-1963): Kvinnoporträtt, signerad Fanny Falkner, akvarell, ca 30x23 cm

Fläckar

Konst, Teckningar

Rum 4

Fanny Falkner kvinnoporträtt

Budhistorik (8 bud)
2771086
1 800
2771085
1 700
2771079
1 600
2760320
2760320

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.