Stefan Lindqvist blyertsteckning

408210

STEFAN LINDQVIST (född 1965): Mask, monogramsignerad SL, blyerts, ca 139x90 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Konst, Teckningar

Rum 9

Budhistorik

2016-09-25 kl 18:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.